بازدید یکروزه خانواده میزبانundefined

بازدید یکروزه خانواده میزبان

توسط : alif
بازدید خانواده میزبان از کارخانه میزبان همزمان با هفدهمین نمایشگاه ایران پلاست.

من یک کارخانه تولید محصولات یکبار مصرف دارم که در آن سفره یکبار مصرف، کیسه زباله و کیسه فریزر تولید میشود. این محصولات از مواد اولیه درجه یک  ساخته میشوند و به صورت بسته بندی شده به بازار عرضه میشوند. من به عنوان صاحب و مدیر کارخانه، همواره سعی دارم که کیفیت و استاندارد محصولات را حفظ و ارتقا دهم و همچنین به مسائل زیست محیطی و اجتماعی نیز توجه داشته باشم.

 

چند روز پیش، من به همراه خانواده ام، یعنی همسرم و دو پسرم، به نمایشگاه بین المللی ایران پلاست رفتم. این نمایشگاه یکی از بزرگترین رویدادهای صنعت پلاستیک در خاورمیانه است و هر ساله در تهران برگزار میشود. در این نمایشگاه، شرکتهای داخلی و خارجی محصولات، خدمات و فناوریهای جدید خود را در زمینه پلاستیک، لاستیک، شیمی و پتروشیمی ارائه میدهند. من به عنوان یک تولیدکننده محصولات یکبار مصرف، قصد داشتم که با آخرین روندها و نوآوریهای صنعت پلاستیک آشنا شوم و همچنین با سایر فعالان این حوزه ارتباط برقرار کنم.

 

بعد از بازدید از نمایشگاه، من تصمیم گرفتم که خانواده ام را با کارخانه ام آشنا کنم. من خانواده ام را به کارخانه بردم و آنها را با قسمتهای مختلف کارخانه و نحوه تولید محصولات آشنا کردم. من به آنها توضیح دادم که چگونه مواد اولیه پلاستیک  را از منابع مختلف تامین میکنم و آن را به کارخانه منتقل میکنم. سپس، آنها را در دستگاههای مخصوص ذوب و فشار میدهم تا به صورت نخ چسبنده درآید. این نخ چسبنده را در دستگاههای دیگر قالببندی و برش میدهم تا به صورت سفره یکبار مصرف، کیسه زباله و کیسه فریزر تبدیل میشوند. بعد از آن، این محصولات را در دستگاه های بسته بندی قرار میدهم تا به صورت رول یا عددی بسته بندی شوند. در نهایت، این محصولات را به انبار منتقل میکنم تا برای ارسال به مشتریان آماده شوند.

 

 

 

سامیار و امیر سام کوچک به همراه مدیریت مجموعه میزبان آقای مهندس فلاحتی

 

 

من خانواده ام را به قسمت دفتر اداری کارخانه بردم و آنها را با پرسنل و وظایف آنها آشنا کردم. من به آنها توضیح دادم که چگونه با استفاده از نرم افزارهای حسابداری، فروش، انبارداری و بازاریابی، کارخانه را مدیریت و کنترل میکنم. من همچنین به آنها نشان دادم که چگونه با استفاده از وبسایت و شبکه های اجتماعی، با مشتریان و علاقه مندان به محصولات خود ارتباط برقرار میکنم و آنها را جذب و حفظ میکنم.

 

خانواده ام از دیدن کارخانه و فعالیتهای آن خوشحال و متعجب شدند. آنها به من تبریک گفتند و از پشتکار و تلاش من برای رسیدن به این موفقیت ستایش کردند. من هم از حضور و حمایت آنها سپاسگزار شدم و گفتم که بدون آنها نمیتوانستم به این جایگاه برسم. من همچنین به پسرانم گفتم که اگر علاقه دارند، میتوانند در آینده در کارخانه با من همکاری کنند و از تجربه و دانش من بهره ببرند. پسرانم با شوق و اشتیاق گفتند که حتما خواهند آموخت و خواستار شدند که بیشتر با کارخانه و فعالیتهای آن آشنا شوند.

 

 جمع دوست داشتنی پرسنل میزبان

 

و در ادامه تعدادی از بنرهای زیبایی که همزمان با نمایشگاه ایرانپلاست تولید شده اند رو با هم ببینیم:
 

سفره یک کیلویی میزبان با کیفیت و مقرون بصرفه

 

 
 

برچسب ها

نظرات :