شرایط و قوانین استفاده از خدمات وب سایت ستاره میزبان پارسیان.کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات وب سایت ستاره میزبان پارسیان به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب سایت ستاره میزبان پارسیان و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وب سایت ستاره میزبان پارسیان از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی: توجه داشته باشید تمامی اصول و رویه‏‌های وب سایت ستاره میزبان پارسیان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات وب سایت ستاره میزبان پارسیان تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر: مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات وب سایت ستاره میزبان پارسیان اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی: هنگامی که شما از خدمات وب سایت ستاره میزبان پارسیان استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به وب سایت ستاره میزبان پارسیان ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که وب سایت ستاره میزبان پارسیان به صورت الکترونیکی ( سرویس پیام کوتاه ) به درخواست شما پاسخ دهد. توجه داشته باشید که 500042356 تنها شماره‌ای است که وب سایت ستاره میزبان پارسیان از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک ( اس ام اس ) ارسال می‌کند.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان وب سایت ستاره میزبان پارسیان، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام ستاره میزبان پارسیان است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به ایمیل info@mizbanplast.ir اطلاع دهید.

همچنین 500042356 سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش وب سایت ستاره میزبان پارسیان را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد. سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی: وب سایت ستاره میزبان پارسیان به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

وب سایت ستاره میزبان پارسیان متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت وب سایت ستاره میزبان پارسیان ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وب سایت ستاره میزبان پارسیان ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط وب سایت ستاره میزبان پارسیان جزئی از اموال فروشگاه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار وب سایت ستاره میزبان پارسیان است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای وب سایت ستاره میزبان پارسیان محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش: روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. وب سایت ستاره میزبان پارسیان به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت 10 صبح الی 18 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد. کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در وب سایت ستاره میزبان پارسیان به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه ، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند وب سایت ستاره میزبان پارسیان همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید.

با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در وب سایت ستاره میزبان پارسیان به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای وب سایت ستاره میزبان پارسیان محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند. وب سایت ستاره میزبان پارسیان مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای وب سایت ستاره میزبان پارسیان محفوظ است.